“I once brought a Day pass for school parking, and pretend it was a monthly pass, and save about 50 dollar each time.”\
“In order to save on class school, i used to buy book photocopy the whole book and return it the next day to save 70$”
“i buy “no name product” just to save that extra dollar.. food is food.
]]>